supermixx711 supermixx711
  • 02-05-2019
  • Mathematics
contestada

7.....................

7 class=

Respuesta :

nikolebabe12
nikolebabe12 nikolebabe12
  • 02-05-2019

Answer:

b

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

2. Which of the following inequalities is NOT true? F 0.309 > 0.3 G 0.329 > 0.4 H 0.104 > 0.09 J 0.9 > 0.890​
42.7 g of Cu represents how many kg? 1. 0.0427 kg 2. 4.27 × 101 kg 3. 4.27 × 104 4. 42,700 k
A business produces apple juice and orange juice. The price of orange juice has increased from $2.00 to $2.50. This can be modeled by (1 point) O a shift of the
which statement best describes a difference between a democracy and a rupublic
NEED AN ANSWER ASAP WILL GIVE BRAINLIEST When comparing prices for rides at a carnival, you notice that they charge different prices on different days of the w
A 3-ounce bottle of hand lotion costs $1.29. What is the unit price?
help me plssssssssssssssssssssssssssssss
Please help me!!! 20 PTS Refer to the passage "The Benefits of Reading and Writing Extend Beyond the Classroom." Read the text under the heading "Focus on Rea
Tia owns a fruit shop and is selling a fresh lot of apples and oranges. She wants the ratio of apples to oranges sold to be 3 to 2. Tia wants to sell a total o
Rewrite in simplest terms: -8(-10u+6u-7)-10u−8(−10u+6u−7)−10u