rachaelmorozov
rachaelmorozov rachaelmorozov
  • 04-06-2019
  • Mathematics
contestada

Please Help!!!!!!!!!!!!!

Please Help class=

Respuesta :

SilverChain SilverChain
  • 04-06-2019

Answer:

It's the second one

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Please only answer if you know for sure
In Vernonia School District v. Acton, the school district argued that
which is the better buy $10 for 2 pounds or $6 for 1 pound
Please answer correctly!
What steps can someone take to prevent or treat H1N1 influenza?
The Coffee Counter charges ?$8.00 per pound for Kenyan French Roast coffee and ?$10.00 per pound for Sumatran coffee. How much of each type should be used to ma
Which sequence represents the correct order of events for the production of necessary complex molecules after food is taken in by a multicellular animal?
The fact that the earth is an ecosystem means which of the following? A- what happens in one part of the ecosystem will affect other parts B- as long as pollu
Read and choose the option with the correct answer, based on what you learned from the lesson. Mi nombre es Estela. Yo tengo que poner y quitar la mesa y lavar
which is the better buy $18 and 3 flash drivers or $35 and 5 flash drivers