cinceresutherland cinceresutherland
  • 05-02-2020
  • Mathematics
contestada

Me.real has 4 gallons of milk each gallon cost 34$ how much dose he spend on it

Respuesta :

C38406
C38406 C38406
  • 06-02-2020

Answer:

34 times 4=136

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

In the diagram below, lines X and Y are parallel and cut by a transversal. The measure of ∠1 is 65°. Which argument explains why the measure of ∠3 is also 65°?
Find the equation of the line that goes through the points (2, 2) and (6, 6). y = 6x + 2 y = -x y = 2x + 6 y = x
Marian is 29 and her base premium for auto insurance is $1239. What does she pay in total premiums? O$1239.00 O$1379.80 O $1551.60 O $1610.70
if z 2 square equal 49 what are the solutions
write in logarithmic form 4^-3 = 1/64
Anyone help me please, why did my output turn out to be like this. But, it is fine on the other file. I would give the brainliest. ​
Group Sales Math Quiz QUESTION 2 of 10: As a hotel salesperson, you earn a commission of 3% on all sales. You are averaging sales of $150,000 per MONTH. What ar
The cost of buying a small piece of land in a remote village since the year 1990 is represented by the following table: Time (years) Cost (thousands of dollars)
Which of the traits below are unique to animals?
ALICE IN WONDERLAND/ALICE THROUGH THE LOOKING GLASS Do you think the novels and the play have the same audience in mind? What ages do you think the playwright a