saifahsc saifahsc
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz class=

Respuesta :

nathalyn1029
nathalyn1029 nathalyn1029
  • 01-12-2020
I you think about it 12a with the 2 on the rope is actually 144 because it’s multiplied by 12 so maybe that helps?
Answer Link

Otras preguntas

Ellen can buy bottles of water in packages of 6 for $10.98 or in packages of 4 for $8.92. How much money does she save by buying 12 bottles of water at the bett
(c) Simplify (x+2) X+2
17 less then a number
what are the human characteristics of st.louis missouri
I need help with this please!
Explain the seating arrangements in the Globe Theatre.
You helped a friend move a short distance recently. The friend rented a truck for $15 an hour and rented a dolly for $5. Your friend paid a total of $80 for the
QUICK!!!!! LOOT AT IMAGE
At a firefighters' pancake breakfast, the firefighters served 340 people and raised $1800. If the cost of a, an adult's ticket to the pancake breakfast, was $7
What is the product of the monomials given? –18(ab)13 –18a7b6 –18a10b6 –18a7b9