danabuhejji184
danabuhejji184 danabuhejji184
  • 01-04-2022
  • Mathematics
contestada

How many apples could you buy if you went to the store with five dollars? *

Respuesta :

aoi52
aoi52 aoi52
  • 01-04-2022

Answer:

depends on how much the apples cost

Answer Link
5nssi4h6k2
5nssi4h6k2 5nssi4h6k2
  • 01-04-2022
It really much depends on the type of apple and it’s price
Answer Link

Otras preguntas

How do I solve this?
recheck Identify the molecular shape of each Lewis structure. bent tetrahedral trigonal planar is this right
Help me please!!! Number 8
If the side length of square ABCD is four times the side length of square PQRS, which statement is true? A. The perimeter of square ABCD is 16 times the perimet
What is the difference between a state,country, and continent?
Pizza planet is running a sell 3 pizzas for $16.50. What is the unit rate for one pizza?
I enter the mall with 75 dollars. I spend a dollars at American Eagle, which is $4 more than the amount I spent at Banana Republic. I also spent $15 less at Ame
HELP !?!?!?!? 1. Which of the following excerpts is structured correctly? "She wants to go outside . . . and walk the dog." Jesse said. "She wants to go outsi
Plz Help/SHow UR Work PLz Brainliest will be Awarded
Work out the equation of the line which has a gradient of 1/2 and passes through the point (4,-2)