somethingsomethingmb somethingsomethingmb
  • 02-09-2022
  • Mathematics
contestada

Graphing and evaluating

Graphing and evaluating class=

Respuesta :

tomasgamer232090 tomasgamer232090
  • 02-09-2022

Answer: 2 = x = 4x 3 = y÷x=23÷x= 12

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is wrong with this sentence
according to the line plot how many more Runners ran 1/3 of a mile for their warm-up than ran 1/4 of a mile​
Does a gene mutation or a chromosome mutation cause alkaptonuria? Explain
Can australia be both east and west of south america, explain.
Genetic engineering includes ______ the DNA. Question 2 options: isolating manipulating reintroducing all of the above
Cu ag and au are all in what group number
Two speakers are wired to emit identical sounds in unison. The wavelength in air of the sounds is 6 m. Do the sounds interfere constructively or destructively a
Where does the primary source ofWhere does the primary source of energy needed for life come from? solar energy geothermal energy nuclear energy kinetic energy
A 9-meter piece of wire costs $8.64. What is the unit price?
A nuclear power plant is an example of nonrenewable energy resource to generate energy. True or false?